☆• ✿✿ Princess Tales ✿✿•☆

خلاصه سریال فول هاوس(خانه ی کامل) 1+عکس

سلااااااااااااااااام خوبید جیگمیلایه من دلم واستون خیلی خیلی تنگیده بوداااااااااااااااااا...خب همونطور که بعضی از شما عزیزانم ازم خواسته بودین واستون خلاصه ی سریال فول هاوس یا همون خانه ی کامل خودمونو آوردم هرکی این سریا ل و ندیده پیشنهاد میکنم حتماااااااااا ببینتش واقعا زیباست اونقدری که دارن قسمت دومش هم میسازن.خب دوستان چون خودم حال و حوصله ی خلاصه نوشتنشو نداشتم از این سایت خلاصه اشو برداشتم دیگه به بزرگیتون ببخشید.

(دوستان واسه دسدن عکسا در سایز واقعی آنها را save کنید.)

اینم از خلاصه:


هان جیون: شخصیت اول سریال یک دختر شاد و سرحال است که در سیزده سالگی در یک تصادف خانواده اش را از دست داده و به تنهایی در خانه ای که به ارث برده و «Full House» نام دارد زندگی می کند. و سرنوشت به خاطر خیانت بهترین دوستش او را به «لی یونک جی» هنرپیشه ای که برای اولین بار در هواپیما می بیندن نزدیک می کند و بعد به علت بی پولی مجبور میشود دوباره به او مراجعه کند و با گفتن چندین دروغ از او پول بگیرد و به کره برگردد. صاحب جدید خانه اش «لی یونگ جی» ست. «هان جیون» برای باز پس گرفتن خانه اش و برگرداندن پولی که از او قرض گرفته به عنوان همسر قراردادی «لی یونگ جی» با اون ازدواج میکند. شخصا به عشق اعتقاد ندارد و او را نمی شناسد اما بعد ها در طی زمان از عشق صدمه زیادی می بینه و تصمیم میگیره «لی یونگ جی» رو ترک کند تا کمتر به احساساتش آسیب برسد. اما همیشه منتظره تا «لی یونگ جی» برگردد و در انتها به خواسته اش می رسد.

یی یونگ جی: هنرپیشه معروفی است که برای فیلم برداری جدیدترین فیلمش به چین سفر می کند و با «هان جیون» در هواپیما آشنا میشود که در کنارش نشسته و دختری پر حرف است. این هنرپیشه عاشق دوست کودکی هایش «هیونا» ست که به عنوان طراح لباسش با اون همکاری دارد. ظاهرا بد اخلاق اما قلبی مهربون دارد. بر اساس یک قرارداد با «هان جیون» ازدواج میکند و «فول هوس» رو مهریه او قرار می دهد تا بعد از پایان مدت قرارداد شش ماه و جدایی مال اون باشد اما با «هان جیون» دنیای جدیدی رو در درون خودش کشف میکند و عشق واقعی رو تجربه میکند و آنقدر دیر برای ابراز علاقه اش به «هان جیون» اقدام میکند که دیگه اورا از دست داده و «هان جیون» خواستار جدایی است. «لی یونگ جی» بعد از جدایی تصمیم میگیرد برای شروعی دوباره با «هان جیون» برگردد.

مین هیوک: جوانی خوش قیافه و موفق که در میان زنان پرطرفدار است و دوست دوران کودکی «لی یونگ جی» محسوب میشود که در اولین برخورد با «هان جیون» از اون خوشش می آید. فقط به این علت که این دختر شلخته از اینکه با مردی مثل اون ملاقات کرده هیجان زده نشده و دست و پاش رو گم نکرده است. شخصیتا قلبی سرد دارد که با حضور «هان جیون» برای اولین بار گرمای عشق رو احساس میکند و تصمیم میگیرد همسر بهترین دوستش رو از چنگش در بیاره چون از احساسات «لی یونگ جی» نسبت به «هیونا» آگاهی دارد و ماجرای قرارداد رو فهمیده اما نمی داند که «هان جیون» و «لی یونگ جی» واقعا عاشق هم شدند و هر کدام از دیگری احساسش را پنهان میکند.

هیونا: طراح لباسی معروف که به علت ارتباطش با «لی یونگ جی» همیشه مر کز شایعات است و «مین هیوک» معشوق اوست و «لی یونگ جی» برای اون همیشه یک شخص حامی است که در همه شرایط سخت او را تنها نمی گذارد. اما بعدها به ارتباط «لی یونگ جی » و همسرش «هان جیون» حسادت میکند و احساس میکند که همه ی این سالها «لی یونگ جی» رو دوست داشته و برای به دست آوردن او تلاش میکند چون می داند که «لی یونگ جی» بر اساس یک قرارداد ازدواج کرده است. اما در انتها از رنجی که «لی یونگ جی» می برد مطلع میشود و تصمیم میگیرد به او اجازه بدهد که به دنبال «هان جیون» برود.

اینم از عکسهایی از فیلم:

بازیگران فیلم عبارتند از:

Bi Rain as Lee Young Jae

Song Hye Kyo as Han Ji Eun

Han Eun Jung as Kang Hye Won

Kim Sung Soo as Yoo Min Hyuk

+ نوشته شده در  جمعه ۱۲ اسفند۱۳۹۰ساعت 14:13  توسط شقایق  |